Tafeltennisvereniging Dedemsvaart

Inlichtingen:
0523-610848
info@ttvdedemsvaart.nl

Wedstrijdadres:
T.T.V. Dedemsvaart
gymzaal, Buizerdweg 14
7701 KD DEDEMSVAART

Nieuwsarchief

Dinsdag 15 augustus 2017 om 15.00 uur
Voorlopige indelingen Open Kampioenschappen van Avereest 2017

Op zaterdag 2 september organiseert tafeltennisvereniging Dedemsvaart het jaarlijkse toernooi "Open Kampioenschappen van Avereest". De organisatie heet een vol deelnemersveld van 200 deelnemers van harte welkom in sporthal De Citadel. Deelnemers worden verzocht zich uiterlijk 8.45 uur bij binnenkomst te melden bij de receptie. Deelnemers die alleen dubbelen, dienen zich uiterlijk 11.00 uur te melden bij de toernooileiding. De prijsuitreiking zal direct na de laatste finales plaatshebben in de kantine van de sporthal, naar verwachting rond 18.00 uur.

Thans heeft de toernooileiding de voorlopige indelingen beschikbaar gesteld voor zowel enkelspel als dubbelspel, onder voorbehoud van typefouten en wijzigingen als gevolg van afmeldingen. Voor wat betreft het jeugdtoernooi merkt de organisatie op dat het de grenzen van de ELO-ratingen naar aanleiding van de opgaves iets heeft verschoven; de gevolgen zijn minimaal, aangezien de meeste aanmeldingen reeds al een categorie vooraf hadden gekozen en door de verschuiving niet plotseling hoger of lager zijn ingedeeld. In de indelingen staat vermeld welke grenzen zijn toegepast. De organisatie gaat ervan uit dat alle jeugdspelers hiermee een relatief prettig toernooi kunnen spelen.

Een aantal deelnemers heeft verzocht hoger te worden ingedeeld dan diens licentie. Door de gekozen opzet heeft de organisatie echter slechts een handvol deelnemers daadwerkelijk hoger ingeroosterd. Hen die geen hogere indeling heeft gekregen kunnen ons inziens toch prima weerstand krijgen op het eigen niveau.

Ziet een deelnemer zich genoodzaakt zich terug te trekken uit het toernooi, dan wordt hem of haar verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de organisatie via kva@ttvdedemsvaart.nl. De organisatie kan dan wellicht een beroep doen op de reservelijst als de afmelding matched met het niveau van de afmelder.

Dit jaar wordt het toernooi mede mogelijk gemaakt door toernooisponsor Bos Bedden en staat TT-Promotions wederom met een uitgebreide stand op de Avereester! Mocht u meteen al met nieuw materiaal willen spelen, neem dan een kijkje op http://www.ttpromotions.nl/ en bestel via de site of mail. Voor aanvang van het toernooi bent u dan in het bezit van uw nieuwe materiaal. TT-Promotions ziet u graag 2 september in Dedemsvaart!

Voor vragen over het toernooi kunt u terecht bij de organisatie, per e-mail kva@ttvdedemsvaart.nl.

 

Update per 31-08-2017 n.a.v. afmeldingen
Er zijn momenteel 3 plekken beschikbaar in categorie D (heren G/H, dames E/F, snel aanmelden op kva@ttvdedemsvaart.nl)

INDELING ENKELSPEL     -- onder voorbehoud van typefouten en wijzigingen --

CATEGORIE A
Heren C/D + Dames A/B

Poule 1 (T.15)                                  Poule 2 (T.16)
A. Peter de Hek (Midstars)                      A. Sander Derkx (Delta Impuls)
B. Gert-Jan de Lange (Kampenion)                B. Julian Plette (Wezep)
C. Cheyenne Yue (Assen)                         C. Wim Tillema (Kampenion)
D. Edwin van der Wal (GTTC Groningen)           D. Karin van der Vegt (GTTC Groningen)
E. Hermen van de Schootbrugge (Wezep)           E. Robert Jansen (Midstars)

Poule 3 (T.17)                                  Poule 4 (T.18)
A. Paul Kamstra (GTTC Groningen)                A. Lars Hubbelmeijer (Effekt '74)
B. Jeroen Rotman (Wezep)                        B. Hans de Vries (Kampenion)
C. Thomas Niemeijer (Kampenion)                 C. Annemarie Zijnstra (De Treffers '70)
D. Ralph Trip (Kampenion)                       D. Wiebren van de Schootbrugge (Wezep)
E. Ton Nitert (Blauw-Wit)                       E. Ivan Hollander (Kampenion)


CATEGORIE B
Heren E + Dames C

Poule 1 (T.23+24)                               Poule 2 (T.24+25)
A. Sjoerd Schutten (Quick '20)                  A. Robin Makkink (Kampenion)
B. Harm Rekers (Vined)                          B. Hans Speek (Vined)
C. Bart Oliva (Argus)                           C. Wouter Emmens (Vries)
D. Jeltje Elsinga (Effekt '74)                  D. Freek Dekker (Hasselt)
E. Danny Bruins (Kampenion)                     E. Koos Dorst (NTC Leogang)
F. Edwin Bouw (NTC Leogang)                     F. Maurice Storteboom (Argus)

Poule 3 (T.26+27)                               Poule 4 (T.27+28)
A. Gert Mulderij (Reflex '65)                   A. Gerard Palland (Kampenion)
B. Justin Zeeders (Zwolle)                      B. Herman van Ommen (Zwolle)
C. Chantal Knol (Dedemsvaart)                   C. Jasper Olde Agterhuis (DVO '83)
D. Michel Bols (recreant)                       D. Jerry de Lange (Dedemsvaart)
E. Gijs van den Bergh (Vries)                   E. Cedric Oliva (Argus)
F. Emile Mensink (Wezep)                        F. Tom Broek (Olympia (G))


CATEGORIE C
Heren F + Dames D

Poule 1 (T.30+31)                               Poule 2 (T.31+32)
A. Gert Jan van der Meulen (DVO '83)            A. Melanie Hazeveld (Dedemsvaart)
B. Klaas Wolters (Zwolle)                       B. Alfons Brink (Vries)
C. Harm Knol (Dedemsvaart)                      C. Aldert Vegter (Zwartsluis)
D. Johan Bosman (Wezep)                         D. Marijn Docter (Vined)
E. Jim de Vries (Olympia (G))                   E. David van der Zwan (NTC Leogang)
F. Jan Booij (Zwartsluis)                       F. Nico Veldhausz (DVO '83)

Poule 3 (T.33+34)                               Poule 4 (T.34+35)
A. Johan Wiebenga (NTC Leogang)                 A. Remco de Boer (Delta Impuls)
B. Jan Mulderij Sr. (Reflex '65)                B. Bertil de Haan (DVO '83)
C. Jos de Munnik (Zwolle)                       C. Frank Vonk (Zwolle)
D. Arnold van der Sligte (Effekt '74)           D. Bert Benjamins (Reflex '65)
E. Tonny Kleiman (Dedemsvaart)                  E. Lars Brands (De Treffers '70)
F. Jan van Stee (TALO)                          F. Jasper Dozeman (Dedemsvaart)

Poule 5 (T.37+38)                               Poule 6 (T.38+39)
A. Danique van den Berg (Dedemsvaart)           A. Jos van der Meer (Zwolle)
B. Sibrand Hassing (Staphorst)                  B. Denisa Leusink (NTC Leogang)
C. Bert Bruinsma (Ready)                        C. Matthias Dul (Dedemsvaart)
D. Eric van Noorden (NTC Leogang)               D. Thomas Rass (Vries)
E. Jort de Vries (Reflex '65)                   E. Albert Kuiper (Staphorst)
F. Richard van der Sligte (Zwolle)              F. Harry Schädlich (Ready)

Poule 7 (T.40+41)                               Poule 8 (T.41+42)
A. Benno Bakker (Reflex '65)                    A. Jan Roeloffzen (Entac)
B. Jeroen Delhaas (Hoonhorst)                   B. Eef Diteweg (Dedemsvaart)
C. Youri Kobes (Midstars)                       C. Henk Drost (NTC Leogang)
D. Harm Bosman (Kampenion)                      D. Feddy Minkes (Delta Impuls)
E. Thirza Hazeveld (Dedemsvaart)                E. Jan Ringenier (Kampenion)
F. Benjamin Latona (Delta Impuls)               F. Nuas Yonnus Abdulhasan (Buitenpost)


CATEGORIE D
Heren G/H + Dames E/F

Poule 1 (T.14)                                  Poule 2 (T.19)
A. Henny Boxman (Kampenion)                     A. Paul Stadhouders (Reflex '65)
B. Leo Brands (De Treffers '70)                 B. Mark Smit (Zwartsluis)
C. Ararad Ohanesian (Reflex '65)                C. Gerard Wessels (Kampenion)
D. Gebro Cicek (DTS)                            D. Martin Verheyen (DVO '83)
E. Marja Krale (Staphorst)                      E. Tamme Beenes (Aktief Winsum)

Poule 3 (T.20)                                  Poule 4 (T.21)
A. Jentine Sikkema (Kampenion)                  A. Wilfred Verdel (De Treffers '70)
B. Hans Valster (Reflex '65)                    B. Theo Menzo (Dedemsvaart)
C. Tineke Smit (De Treffers '70)                C. René van Dijken (DVO '83)
D. Heleen Serier (DTS)                          D. Ab Kooijman (Emmeloord)
E. Jan Arends (DVO '83)                         E. Joost de Graaf (Zwartsluis)

Poule 5 (T.22)                                  Poule 6 (T.29)
A. Jos van de Vendel (De Treffers '70)          A. Eva Lamers (DTS)
B. Henk Velthuisen (Hasselt)                    B. Sanne Ebbing (De Treffers '70)
C. Pelle Norder (Assen)                         C. Harrie Geerligs (Wijhe)
D. Gerwin van Dalfzen (Zwartsluis)              D. Albert Koops (Reflex '65)
E. Kor Venhuizen (Ready)                        E. Wilto Bouterse (Dedemsvaart)

Poule 7 (T.36)                                  Poule 8 (T.43)
A. Senno Koops (Griffioen)                      A. Sander van der Reest (Olympia (G))
B. Kenneth van Dijk (Zwartsluis)                B. Jeanne Terlouw (Gorssel)
C. Bert Mulder (Staphorst)                      C. Bert Arends (DVO '83)
D. Evelien Petstra (Reflex '65)                 D. Annet Sieljes (Dedemsvaart)
E. Zihong Yang (DVO '83)                        E. Els de Gans (Emmeloord)

Poule 9 (T.44+45)                               Poule 10 (T.45+46)
A. -- vrije plek --                             A. Thomas Goutbeek (DTV '84)
B. Heleen Engels (De Treffers '70)              B. Ben Vos (Staphorst)
C. Gezinus Stegeman (DTV '84)                   C. Christine Peterson (Delta Impuls)
D. Linda Kleiker (Vries)                        D. Willem Jagt (De Treffers '70)
E. Herman Logtenberg (Vined)                    E. Wesley Kleine Staarman (recreant)
F. Annemiek ten Caat (Idéfix)                   F. -- vrije plek --

Poule 11 (T.47+48)                              Poule 12 (T.48+49)
A. Theo Simons (Dedemsvaart)                    A. Paul Veenstra (Emmeloord)
B. -- vrije plek --                             B. Mirjam de Boer (DTV '84)
C. Rob Boudestein (Reflex '65)                  C. Justin van de Steeg (Reflex '65)
D. Tryntsje van Ommen (Delta Impuls)            D. Yvon Pazie (Dedemsvaart)
E. Arie Severs (Vined)                          E. Frank Hummel (Aktief Winsum)
F. Joop Vijge (DTV '84)                         F. Jenny Rotman (Wezep)


CATEGORIE E
ELO-rating vanaf 600 punten

Poule 1 (T.8+9+10)                              Poule 2 (T.11+12+13)
A. Patrick Haverkamp (NTC Leogang)              A. Kai Timmer (Reflex '65)
B. Robbin Kroes (DTV '84)                       B. Jerrie Hazeveld (Assen)
C. Frank Duijnisveld (De Treffers '70)          C. Jery Wormmeester (DTV '84)
D. Niels van der Mey (Delta Impuls)             D. Merlijn Brands (De Treffers '70)
E. Justin van der Laan (Argus)                  E. Wilbert de Groot (Smash '70 (H))
F. Jomar Schilder (Kampenion)                   F. Annelien Greydanus (Argus)
G. Casper Stein (Assen)                         G. Rick Hillegers (Assen)


CATEGORIE F
ELO-rating vanaf 300 punten tot 650 punten

Poule 1 (T.4)                                   Poule 2 (T.5)
A. Renzo Beekelaar (Reflex '65)                 A. Ryan Roordink (Assen)
B. Lucas Diepenbroek (Staphorst)                B. Janiek de Rijke (Staphorst)
C. Daan Zandstra (Dedemsvaart)                  C. Bas Broenink (Reflex '65)
D. Souvrain N'yudi (Vries)                      D. Anna Rass (Vries)
E. Hermen van Arnhem (Staphorst)                E. Lianne Puttenstein (Wezep)

Poule 3 (T.6+7)
A. Roderick van Arnhem (Staphorst)
B. Reuben Stein (Assen)
C. Janique Zwiep (Reflex '65)
D. Annerieke Plette (Wezep)
E. Niels Weekamp (De Treffers '70)
F. Hester de Boer (Staphorst)


CATEGORIE G
ELO-rating tot 350 punten

Poule 1 (T.1+2)                                 Poule 2 (T.2+3)
A. Jennieke Krale (Staphorst)                   A. Jaron Huls (Staphorst)
B. Sven van Unen (DTV '84)                      B. Lucas Pekel (Reflex '65)
C. Jordy Hento (Reflex '65)                     C. Sofia Sikkema (DTV '84)
D. Noa Zwiep (Reflex '65)                       D. Bryan Minkes (Delta Impuls)
E. Job Diepenbroek (Staphorst)                  E. Christian van Room (Reflex '65)
F. Martijn Heringa (Staphorst)                  F. Bert Jan Krale (Staphorst)



INDELING DUBBELSPEL     -- onder voorbehoud van typefouten en wijzigingen --

Let op:
*  = gekoppeld door organisatie
** = lagere klasse ingedeeld dan licentie of rating aangeeft


CATEGORIE A
Heren C/D + Dames A/B

Poule 1 (T.15+16)
A. Gert-Jan de Lange / Ivan Hollander (Kampenion)
B. Sander Derkx / Feddy Minkes (Delta Impuls)
C. Lars Hubbelmeijer / Jeltje Elsinga (Effekt '74)
D. Robert Jansen / Peter de Hek (Midstars)

Poule 2 (T.17+18)
A. Cheyenne Yue / Maurice Storteboom (Assen / Argus)
B. Julian Plette / Jeroen Rotman (Wezep)
C. Thomas Niemeijer / Wim Tillema (Kampenion)
D. Karin van der Vegt / Herman van Ommen (GTTC Groningen / Zwolle)

Poule 3 (T.19+20)
A. Ton Nitert / Thirza Hazeveld (Blauw-Wit / Dedemsvaart) *
B. -- vrije plek -- (o.v.b.)
C. Hermen van de Schootbrugge / Wiebren van de Schootbrugge (Wezep)
D. Edwin van der Wal / Paul Kamstra (GTTC Groningen)


CATEGORIE B
Heren E + Dames C

Poule 1 (T.23+24)
A. Michel Bols / Freek Dekker (recreant / Hasselt) *
B. Justin Zeeders / Jeroen Delhaas (Zwolle / Hoonhorst)
C. Edwin Bouw / Koos Dorst (NTC Leogang)
D. Hans Speek / Harm Rekers (Vined)

Poule 2 (T.25+26)
A. Ralph Trip / Danny Bruins (Kampenion)
B. Annemarie Zijnstra ** / Sanne Ebbing (De Treffers '70)
C. Tom Broek / Jim de Vries (Olympia (G))
D. Amanda van Dijk / Chantal Knol (recreant / Dedemsvaart)
E. Jasper Olde Agterhuis / Bertil de Haan (DVO '83)

Poule 3 (T.27+28)
A. Wouter Emmens / Gijs van den Bergh (Vries)
B. Gerard Palland / Robin Makkink (Kampenion)
C. Emile Mensink / Johan Bosman (Wezep)
D. Cedric Oliva / Bart Oliva (Argus)


CATEGORIE C
Heren F + Dames D

Poule 1 (T.30+31)
A. Jort de Vries / Benno Bakker (Reflex '65)
B. Matthias Dul / Jasper Dozeman (Dedemsvaart)
C. Jan Booij / Mark Smit (Zwartsluis)
D. Johan Wiebenga / Eric van Noorden (NTC Leogang)

Poule 2 (T.32+33)
A. Jos van der Meer / Klaas Wolters (Zwolle)
B. Harry Schädlich / Bert Bruinsma (Ready)
C. Frank Duijnisveld / Lars Brands (De Treffers '70)
D. Aldert Vegter / Kenneth van Dijk (Zwartsluis)

Poule 3 (T.34+35)
A. Youri Kobes / Jan van Stee (Midstars / TALO)
B. Gert Jan van der Meulen / Martin Verheyen (DVO '83)
C. David van der Zwan / Patrick Haverkamp (NTC Leogang)
D. Jos de Munnik / Frank Vonk (Zwolle)

Poule 4 (T.37+38)
A. Danique van den Berg / Melanie Hazeveld (Dedemsvaart)
B. Alfons Brink / Linda Kleiker (Vries)
C. Sjoerd Schutten / Jan Roeloffzen (Quick '20 / Entac)
D. Bert Benjamins / Nuas Yonnus Abdulhasan (Reflex '65 / Buitenpost) *

Poule 5 (T.39+40)
A. Henk Drost / Denisa Leusink (NTC Leogang)
B. Arnold van der Sligte / Richard van der Sligte (Effekt '74 / Zwolle)
C. Jan Ringenier / Harm Bosman (Kampenion)
D. Tonny Kleiman / Wilto Bouterse (Dedemsvaart) *

Poule 6 (T.41+42)
A. Marijn Docter / Herman Logtenberg (Vined)
B. Nico Veldhausz / Jan Arends (DVO '83)
C. Remco de Boer / Benjamin Latona (Delta Impuls) *
D. Sibrand Hassing / Albert Kuiper (Staphorst)


CATEGORIE D
Heren G/H + Dames E/F

Poule 1 (T.11+12)
A. Thomas Goutbeek / Gezinus Stegeman (DTV '84)
B. Henny Boxman / Gebro Cicek (Kampenion / DTS) *
C. Ararad Ohanesian / Hans Valster (Reflex '65)
D. Gerard Wessels / Jentine Sikkema (Kampenion)

Poule 2 (T.13+14)
A. Paul Stadhouders / Jan Mulderij Sr. ** (Reflex '65) *
B. Rick Hillegers / Pelle Norder (Assen)
C. Bert Arends / Zihong Yang (DVO '83)
D. Annemiek ten Caat / Henk Velthuisen (Idéfix / Hasselt) *

Poule 3 (T.22+29)
A. Paul Feenstra / Kor Venhuizen (Emmeloord / Ready) *
B. Jos van de Vendel / Tineke Smit (De Treffers '70)
C. Gerwin van Dalfzen / Joost de Graaf (Zwartsluis)
D. Albert Koops / Rob Boudestein (Reflex '65)

Poule 4 (T.36+43)
A. Willem Jagt / Wilfred Verdel (De Treffers '70)
B. Heleen Serier / Eva Lamers (DTS)
C. -- vrije plek --
D. Yvon Pazie / Annet Sieljes (Dedemsvaart)

Poule 5 (T.44+45)
A. Wesley Kleine Staarman / Sander van der Reest (recreant / Olympia (G))
B. Ab Kooijman / Els de Gans (Emmeloord)
C. Thomas Rass ** / René van Dijken (Vries / DVO '83) *
D. Frank Hummel / Tamme Beenes (Aktief Winsum)

Poule 6 (T.46+47)
A. Jeanne Terlouw / Jenny Rotman (Gorssel / Wezep) *
B. Evelien Petstra / Justin van de Steeg (Reflex '65)
C. Joop Vijge / Mirjam de Boer (DTV '84)
D. Theo Menzo / Theo Simons (Dedemsvaart)

Poule 7 (T.48+49)
A. Harrie Geerligs / Senno Koops (Wijhe / Griffioen) *
B. Christine Peterson / Tryntsje van Ommen (Delta Impuls)
C. Bert Mulder / Marja Krale (Staphorst)
D. Leo Brands / Heleen Engels (De Treffers '70)


CATEGORIE E
ELO-rating vanaf 600 punten

Finalepoule (T.8+9)
A. Merlijn Brands / Niels Weekamp (De Treffers '70)
B. Jery Wormmeester / Jomar Schilder (DTV '84 / Kampenion) *
C. Wilbert de Groot / Niels van der Mey (Smash '70 (H) / Delta Impuls) *
D. Justin van der Laan / Annelien Greydanus (Argus)
E. Robbin Kroes / Casper Stein (DTV '84 / Assen) *

Beschikbaar voor categorie D of E: Jerrie Hazeveld (Assen)


CATEGORIE F
ELO-rating vanaf 300 punten tot 650 punten

Poule 1 (T.4+5)
A. Renzo Beekelaar / Janique Zwiep (Reflex '65)
B. Lucas Diepenbroek / Janiek de Rijke (Staphorst)
C. Ryan Roordink / Reuben Stein (Assen)
D. Lianne Puttenstein / Annerieke Plette (Wezep)

Poule 2 (T.6+7)
A. Hermen van Arnhem / Roderick van Arnhem (Staphorst)
B. Souvrain N'yudi / Anna Rass (Vries)
C. Kai Timmer ** / Bas Broenink (Reflex '65)
D. -- vrije plek --

Beschikbaar voor categorie F: Daan Zandstra (Dedemsvaart)


CATEGORIE G
ELO-rating tot 350 punten

Finalepoule (T.1+2)
A. Sofia Sikkema / Sven van Unen (DTV '84)
B. Bert Jan Krale / Jennieke Krale (Staphorst)
C. Christian van Room / Jordy Hento (Reflex '65)
D. Lucas Pekel / Noa Zwiep (Reflex '65)
E. Job Diepenbroek / Jaron Huls (Staphorst)

Beschikbaar voor categorie G: Bryan Minkes (Delta Impuls)

 

Download poulebriefjes:
- Categorie A: Enkelspel en Dubbelspel;
- Categorie B: Enkelspel en Dubbelspel;
- Categorie C: Enkelspel en Dubbelspel;
- Categorie D: Enkelspel en Dubbelspel;
- Categorie E: Enkelspel en Dubbelspel;
- Categorie F: Enkelspel en Dubbelspel;
- Categorie G: Enkelspel en Dubbelspel.

Archief mededelingen

Juli 2017 | Augustus 2017 | September 2017 | Oktober 2017 | November 2017
Januari 2017 | Februari 2017 | Maart 2017 | April 2017 | Mei 2017 | Juni 2017
Juli 2016 | Augustus 2016 | September 2016 | Oktober 2016 | November 2016 | December 2016
Januari 2016 | Februari 2016 | Maart 2016 | April 2016 | Mei 2016 | Juni 2016