Tafeltennisvereniging Dedemsvaart

Inlichtingen:
0523-610848
info@ttvdedemsvaart.nl

Wedstrijdadres:
T.T.V. Dedemsvaart
gymzaal, Buizerdweg 14
7701 KD DEDEMSVAART

Beste leden van TTV Dedemsvaart,

In de loop van dit najaar gaan wij spelen in een nieuw clubtenue. Daarom zijn er twee avonden gepland waarop alle leden, maar in elk geval competitiespelende leden en leden die toernooien onder de Dedemsvaartse vlag willen spelen, shirts en shorts kunnen komen passen. De pasavonden vinden plaats in het clubhuis aan de Buizerdweg en zijn gepland op:

- Donderdagavond 22 augustus van 19.30 uur tot 20.00 uur;
- Dinsdagavond 27 augustus van 19.00 uur tot 21.00 uur.

Graag zien wij jullie op één van deze pasavonden, zodat we zo snel mogelijk over kunnen in het nieuwe tenue, dus graag tot dan!

Met vriendelijke groet,
Bestuur TTV Dedemsvaart

Laatste nieuws

Dinsdag 20 augustus 2019 om 18.00 uur
Voorlopige indelingen Bos Bedden Open Kampioenschappen van Avereest 2019

Update 23 augustus: dubbelspel poules E1 en E2 zijn gewijzigd.

Klasse A - Poule 1 - Tafel 39 + 40 Klasse A - Poule 2 - Tafel 40 + 41
1.   Merlijn Brands (De Treffers '70) 1.   Frank Duijnisveld (De Treffers '70)
2.   Wessel Knobbe (GTTC Groningen) 2.   Justin van der Laan (Argus)
3.   Roos Veen (Argus) 3.   Casper Stein (Assen)
4.   Aniek Jansen (SKF) 4.   Roderick van Arnhem (Staphorst)
5.   Iris Mulderij (Assen) 5.   Ryan Roordink (Assen)
6.   Lucas Diepenbroek (Staphorst) 6.   Bastiaan van de Poel (NTC Leogang)
   
Klasse A - Poule 3 - Tafel 42 + 49  
1.   Jerrie Hazeveld (Assen)  
2.   Kai Timmer (De Treffers '70)  
3.   Bas van der Graaf (Argus)  
4.   Wilbert de Groot (Smash '70 (H))  
5.   Hermen van Arnhem (Staphorst)  
6.   Annelien Greydanus (Argus)  
   
Klasse B - Poule 1 - Tafel 46 Klasse B - Poule 2 - Tafel 47
1.   Bryan Minkes (Dokkum) 1.   Anna Rass (Vries)
2.   Merijn van Werkhoven (DTV '84) 2.   Lennart van der Glas (GTTC Groningen)
3.   Mark Mussche (Staphorst) 3.   Sander Herlaar (Assen)
4.   Reuben Stein (Assen) 4.   Job Diepenbroek (Staphorst)
5.   Boaz Lockhorn (GTTC Groningen) 5.   Ergun Kolijn (De Treffers '70)
   
Klasse B - Poule 3 - Tafel 48 + 49  
1.   Pelle Kuipers (GTTC Groningen)  
2.   Jesper Visscher (Almere United)  
3.   Jaron Mussche (Staphorst)  
4.   David Dijkhuizen (NTC Leogang)  
5.   Lucas Pekel (Assen)  
6.   Aafke Greydanus (Argus)  
   
Klasse C - Poule 1 - Tafel 1 + 8  
1.   Senna Weggen (HOU-Tafel '77)  
2.   Xem Reurink (Dedemsvaart)  
3.   Lars Dokter (De Treffers '70)  
4.   Sven van Unen (DTV '84)  
5.   Levi Halm (Dedemsvaart)  
6.   Sil Coree (Dedemsvaart)  
7.   Milika Bouwers (HOU-Tafel '77)  
8.   Aytunc Ocak (Reflex '65)  
9.   Jonathan Drost (Staphorst)  
   
Klasse D - Poule 1 - Tafel 18 Klasse D - Poule 2 - Tafel 19
1.   Patrick Roordink (Assen) 1.   Erik Mulder (Assen)
2.   Richard Roossien (Midstars) 2.   Harry Kruizenga (Vries)
3.   Tom Sellies (Smash '70 (H)) 3.   Eelke Cramer (Idéfix)
4.   Anibal Lopez (HOU-Tafel '77) 4.   Nick Schalen (HOU-Tafel '77)
5.   Gert Jan Huiskes (Vries) 5.   Ton Nitert (Blauw-Wit)
   
Klasse D - Poule 3 - Tafel 20 + 21  
1.   Heleen Mulderij-Roewen (Assen)  
2.   Sander Derkx (Delta Impuls)  
3.   Talo Tamminga (Midstars)  
4.   Onno Huisman (Dronten '74)  
5.   Annemarie Zijnstra (De Treffers '70)  
6.   Wouter Emmens (Vries)  
   
Klasse E - Poule 1 - Tafel 25 Klasse E - Poule 2 - Tafel 32
1.   Ruben Lucas (Blauw-Wit) 1.   Kiril Nedelchev (Emmeloord)
2.   Kirsten Kaptein (GTTC Groningen) 2.   Thirza Hazeveld (Assen)
3.   Jesper Jansen (REGA) 3.   Martin de Roos (Smash '70 (H))
4.   Chantal Knol (Dedemsvaart) 4.   Benjamin Latona (Delta Impuls)
5.   Hans Righolt (Staphorst) 5.   Johan Roelofs (Matchpoint 68)
   
Klasse E - Poule 3 - Tafel 26 Klasse E - Poule 4 - Tafel 27 + 28
1.   Amanda van Dijk (DTV '84) 1.   Feddy Minkes (Delta Impuls)
2.   Henk Drost (NTC Leogang) 2.   Johan Bosma (Buitenpost)
3.   Hans Speek (Vined) 3.   David van der Zwan (recr. NTC Leogang)
4.   Rick Holwerda (Dronten '74) 4.   Djengis van Nek (Kampenion)
5.   Reino Wijnsma (Delta Impuls) 5.   Bert Benjamins (Dedemsvaart)
  6.   Linda van der Veen (Vries)
   
Klasse E - Poule 5 - Tafel 33 + 34 Klasse E - Poule 6 - Tafel 34 + 35
1.   Hans de Vries (Kampenion) 1.   Johan Bosman (Wezep)
2.   Robert Jansen (Delta Impuls) 2.   Jerry de Lange (Dedemsvaart)
3.   Masoud Rahbarniazi (Idéfix) 3.   Rolf van Essen (Buitenpost)
4.   Rin van Dijk (NTC Leogang) 4.   Paul Feenstra (Emmeloord)
5.   Niels Alberts (GTTC Groningen) 5.   Jan Ringenier (Kampenion)
6.   Ian Tempelman (Dedemsvaart) 6.   Daniël Tibben (HOU-Tafel '77)
   
Klasse F - Poule 1 - Tafel 2 + 3 Klasse F - Poule 2 - Tafel 3 + 4
1.   Ido Doorn (ZNS) 1.   Dinand Kist (De Trefhoek)
2.   Remco de Boer (Delta Impuls) 2.   Karen Talaljan (Smash '70 (H))
3.   Marcel Kerpels (HOU-Tafel '77) 3.   Joël Aiyamekhue (Midstars)
4.   Raymond Visscher (Almeerspin) 4.   Albert Kuiper (Staphorst)
5.   Jan de Vries (Kampenion) 5.   Daniel Driessen (Vined)
6.   Gert-Jan van de Meulen (DVO 83) 6.   Souverain N'yudi (Vries)
   
Klasse F - Poule 3 - Tafel 5 + 6 Klasse F - Poule 4 - Tafel 6 + 7
1.   Karla Bouwers (Dronten '74) 1.   Denisa Leusink (NTC Leogang)
2.   Koichi Hara (GTTC Groningen) 2.   Jarno van den Heuvel (Kampenion)
3.   Jan Holtrop (ZNS) 3.   Niek Starke (Dedemsvaart)
4.   Pelle Norder (Assen) 4.   Aldert Vegter (Zwartsluis)
5.   Jan van Stee (TALO) 5.   Michiel de Jong (GTTC Groningen)
6.   Christiaan Zoethout (Buitenpost) 6.   Annerieke Plette (Wezep)
   
Klasse F - Poule 5 - Tafel 9 + 10 Klasse F - Poule 6 - Tafel 10 + 11
1.   Lex Koopman (GTTC Groningen) 1.   Melanie Hazeveld (Assen)
2.   Marijn Docter (Vined) 2.   Jens Bröker (Idéfix)
3.   Jasper Olde Agterhuis (DVO 83) 3.   Jos van der Meer (Tafeltennis Zwolle)
4.   Linda Kleiker (Vries) 4.   Rene van Dijken (DVO 83)
5.   Ararad Ohanisian (Reflex '65) 5.   Nuas Yonnus Abdulhasan (Buitenpost)
6.   Frank Vonk (Tafeltennis Zwolle) 6.   Ingmar Marsman (Effekt '74)
   
Klasse F - Poule 7 - Tafel 12 + 13 Klasse F - Poule 8 - Tafel 13 + 14
1.   Thomas Rass (Vries) 1.   Henry Jonker (Tafeltennis Zwolle)
2.   René Kamp (Effekt '74) 2.   Bertil de Haan (DVO 83)
3.   Harm Rekers (Vined) 3.   Patrick Haverkamp (NTC Leogang)
4.   Sibrand Hassing (Staphorst) 4.   Matthias Dul (Dedemsvaart)
5.   Laura Kroes (Dedemsvaart) 5.   Ralph Kampen (Buitenpost)
6.   Gerhard Smit (NTC Leogang) 6.   Jan Tempels (HOU-Tafel '77)
   
Klasse G - Poule 1 - Tafel 22 + 23 Klasse G - Poule 2 - Tafel 23 + 24
1.   Jeroen Delhaas (Hoonhorst) 1.   Herman Logtenberg (Vined)
2.   Arie Severs (Vined) 2.   Rob Dubbelboer (Tornado '65)
3.   Kenneth van Dijk (Zwartsluis) 3.   Hans Valster (Reflex '65)
4.   Gerian te Wierik (Effekt '74) 4.   Ineke Kegel (Dedemsvaart)
5.   Henny Boxman (Kampenion) 5.   Tamme Beenes (Aktief)
6.   Albert Koops (Reflex '65) 6.   Jan Oltkamp Groenwold (Vries)
   
Klasse G - Poule 3 - Tafel 29 + 30 Klasse G - Poule 4 - Tafel 30 + 31
1.   Evelien Petstra (Reflex '65) 1.   Jan Arends (DVO 83)
2.   Eddy Huberts (Tafeltennis Zwolle) 2.   Simone Pander (Buitenpost)
3.   Remco Bosma (Argus) 3.   Justin van de Steeg (Reflex '65)
4.   Gerwin van Dalfzen (Zwartsluis) 4.   Harry van Wezel (Smash '70 (H))
5.   Anita Krale (Staphorst) 5.   Gerard Wessels (Kampenion)
6.   Jiska Kingma (Buitenpost) 6.   Theo Simons (Dedemsvaart)
   
Klasse G - Poule 5 - Tafel 36 + 37 Klasse G - Poule 6 - Tafel 37 + 38
1.   Shu Yui Cheung (recr. Reflex '65) 1.   Joost de Graaf (Zwartsluis)
2.   Jeanne Terlouw (Gorssel) 2.   Nico Veldhausz (DVO 83)
3.   Sander Blok (Tafeltennis Zwolle) 3.   Leo Brands (De Treffers '70)
4.   Horia Niculescu (Idéfix) 4.   Gijs de Vries (Argus)
5.   Edward Visser (NTC Leogang) 5.   Patrick Band (NTC Leogang)
6.   Wilfred Verdel (De Treffers '70) 6.   Jannes Tietema (NATTC)
   
Klasse G - Poule 7 - Tafel 43 + 44 Klasse G - Poule 8 - Tafel 44 + 45
1.   Thomas Kuziemsky (recr. Aktief) 1.   Christine D. Peterson (Buitenpost)
2.   Ab Kooijman (Emmeloord) 2.   Annet Sieljes (Dedemsvaart)
3.   Rinse Cramer (ODI) 3.   Johan Ooms (Delta Impuls)
4.   Senno Koops (Griffioen) 4.   Mariëlle Oudendorp (NTC Leogang)
5.   Dickson Chung (Dedemsvaart) 5.   Willem Jagt (De Treffers '70)
6.   Heleen Engels (NATTC) 6.   Sylvester Schutmaat (recr. De Trefhoek)
   
Klasse H - Poule 1 - Tafel 15 + 16 Klasse H - Poule 2 - Tafel 16 + 17
1.   Nico Drost (Staphorst) 1.   Tuncay Ocak (Reflex '65)
2.   Jan Emmens (Vries) 2.   Annemiek ten Caat (recr. Idéfix)
3.   Jacob Bos (Buitenpost) 3.   Marnick Jansen (REGA)
4.   Rob Boudestein (Reflex '65) 4.   Peter ten Hove (NTC Leogang)
5.   Tryntsje van Ommen (Delta Impuls) 5.   Linda ten Vaanholt (Reflex '65)
6.   Henk Coree (recr. Dedemsvaart) 6.   Ben Vos (Staphorst)
Dubbel Klasse A - Poule 1 - Tafel 39+40
1.   Justin van der Laan / Wessel Knobbe (Argus / GTTC Groningen)
2.   Merlijn Brands / Ergun Kolijn (De Treffers '70)
3.   Roos Veen / Annelien Greydanus (Argus)
4.   Iris Mulderij / Ryan Roordink (Assen)
5.   Lucas Diepenbroek / Job Diepenbroek (Staphorst)
 
Dubbel Klasse A - Poule 2 - Tafel 41+42
1.   Frank Duijnisveld / Aniek Jansen (De Treffers '70 / SKF)
2.   Kai Timmer / Wilbert de Groot (De Treffers '70 / Smash '70 (H))
3.   Roderick van Arnhem / Hermen van Arnhem (Staphorst)
4.   Bas van der Graaf / Anna Rass (Argus / Vries)
5.   Casper Stein / Reuben Stein (Assen)
 
Dubbel Klasse B - Finalepoule - Tafel 46+47+48
1.   Bastiaan van de Poel / David Dijkhuizen (NTC Leogang)
2.   Pelle Kuipers / Bryan Minkes (GTTC Groningen / Dokkum)
3.   Jaron Mussche / Mark Mussche (Staphorst)
4.   Lennart van der Glas / Boaz Lockhorn (GTTC Groningen)
5.   Sander Herlaar / Lucas Pekel (Assen)
6.   Merijn van Werkhoven / Sven van Unen (DTV '84)
 
Dubbel Klasse C - Finalepoule - Tafel 1+8
1.   Aafke Greydanus / Lars Dokter (Argus / De Treffers '70)
2.   Xem Reurink / Levi Halm (Dedemsvaart)
3.   Senna Weggen / Milika Bouwers (HOU-Tafel '77)
4.   Sil Coree / Aytunc Ocak (Dedemsvaart / Reflex '65)
 
Dubbel Klasse D - Poule 1 - Tafel 17+18+19
1.   Erik Mulder / Patrick Roordink (Assen)
2.   Sander Derkx / Feddy Minkes (Delta Impuls)
3.   Julian Plette / Annerieke Plette (Wezep)
4.   Gert Jan Huiskes / Ton Nitert (Vries / Blauw-Wit)
5.   Tom Sellies / Martin de Roos (Smash '70 (H))
6.   Wouter Emmens / Linda Kleiker (Vries)
 
Dubbel Klasse D - Poule 2 - Tafel 20+21
1.   Richard Roossien / Talo Tamminga (Midstars)
2.   Heleen Mulderij-Roewen / Annemarie Zijnstra (Assen / De Treffers '70)
3.   Eelke Cramer / Masoud Rahbarniazi (Idéfix)
4.   Harry Kruizenga / Linda van der Veen (Vries)
5.   Onno Huisman / Rick Holwerda (Dronten '74)
 
Dubbel Klasse E - Poule 1 - Tafel 25+26
1.   Johan Bosman / Kirsten Kaptein (Wezep / GTTC Groningen)
2.   Henk Drost / Denisa Leusink (NTC Leogang)
3.   Ruben Lucas / René Kamp (Blauw-Wit / Effekt '74)
4.   Johan Roelofs / Jan Tempels (Matchpoint 68 / HOU-Tafel '77)
 
Dubbel Klasse E - Poule 2 - Tafel 27+28
1.   Rolf van Essen / Hans Speek (Buitenpost / Vined)
2.   Thirza Hazeveld / Jesper Jansen (Assen / REGA)
3.   Djengis van Nek / Jan Ringenier (Kampenion)
4.   Bert Benjamins / Matthias Dul (Dedemsvaart)
5.   Niels Alberts / Michiel de Jong (GTTC Groningen)
 
Dubbel Klasse E - Poule 3 - Tafel 32+33
1.   David van der Zwan / Rin van Dijk (recr. NTC Leogang / NTC Leogang)
2.   Robert Jansen / Reino Wijnsma (Delta Impuls)
3.   Ian Tempelman / Lex Koopman (Dedemsvaart / GTTC Groningen)
4.   Daniël Tibben / Marcel Kerpels (HOU-Tafel '77)
 
Dubbel Klasse E - Poule 4 - Tafel 34+35
1.   Kiril Nedelchev / Paul Feenstra (Emmeloord)
2.   Amanda van Dijk / Chantal Knol (DTV '84 / Dedemsvaart)
3.   Benjamin Latona / Remco de Boer (Delta Impuls)
4.   Hans Righolt / Sibrand Hassing (Staphorst)
 
Dubbel Klasse F - Poule 1 - Tafel 2+3
1.   Melanie Hazeveld / Jerrie Hazeveld (Assen)
2.   Ralph Kampen / Christiaan Zoethout (Buitenpost)
3.   Daniel Driessen / Herman Logtenberg (Vined)
4.   Ingmar Marsman / Gerian te Wierik (Effekt '74)
 
Dubbel Klasse F - Poule 2 - Tafel 4+5
1.   Ido Doorn / Jan Holtrop (ZNS)
2.   Patrick Haverkamp / Gerhard Smit (NTC Leogang)
3.   Rene van Dijken / Nico Veldhausz (DVO 83)
4.   Albert Kuiper / Anita Krale (Staphorst)
 
Dubbel Klasse F - Poule 3 - Tafel 6+7
1.   Jens Bröker / Koichi Hara (Idéfix / GTTC Groningen)
2.   Thomas Rass / Souverain N'yudi (Vries)
3.   Karen Talaljan / Harry van Wezel (Smash '70 (H))
4.   Gert-Jan van de Meulen / Jan Arends (DVO 83)
 
Dubbel Klasse F - Poule 4 - Tafel 9+10
1.   Karla Bouwers / Niek Starke (Dronten '74 / Dedemsvaart)
2.   Joël Aiyamekhue / Jan van Stee (Midstars / TALO)
3.   Nuas Yonnus Abdulhasan / Christine D. Peterson (Buitenpost)
4.   Ararad Ohanisian / Hans Valster (Reflex '65)
 
Dubbel Klasse F - Poule 5 - Tafel 11+12
1.   Bertil de Haan / Jasper Olde Agterhuis (DVO 83)
2.   Jarno van den Heuvel / Jan de Vries (Kampenion)
3.   Laura Kroes / Annet Sieljes (Dedemsvaart)
4.   Frank Vonk / Jeanne Terlouw (Tafeltennis Zwolle / Gorssel)
 
Dubbel Klasse F - Poule 6 - Tafel 13+14
1.   Henry Jonker / Jos van der Meer (Tafeltennis Zwolle)
2.   Marijn Docter / Harm Rekers (Vined)
3.   Pelle Norder / Rob Dubbelboer (Assen / Tornado '65)
4.   Dinand Kist / Sylvester Schutmaat (De Trefhoek / recr. De Trefhoek)
 
Dubbel Klasse G - Poule 1 - Tafel 22+23
1.   Eddy Huberts / Sander Blok (Tafeltennis Zwolle)
2.   Shu Yui Cheung / Dickson Chung (recr. Reflex '65 / Dedemsvaart)
3.   Heleen Engels / Jannes Tietema (NATTC)
4.   Willem Jagt / Wilfred Verdel (De Treffers '70)
 
Dubbel Klasse G - Poule 2 - Tafel 29+30
1.   Justin van de Steeg / Leo Brands (Reflex '65 / De Treffers '70)
2.   Thomas Kuziemsky / Tamme Beenes (recr. Aktief / Aktief)
3.   Ab Kooijman / Els de Gans (Emmeloord)
4.   Ineke Kegel / Theo Simons (Dedemsvaart)
5.   Jan Oltkamp Groenwold / Jan Emmens (Vries)
 
Dubbel Klasse G - Poule 3 - Tafel 36+37
1.   Joost de Graaf / Gerwin van Dalfzen (Zwartsluis)
2.   Rinse Cramer / Horia Niculescu (ODI / Idéfix)
3.   Evelien Petstra / Tuncay Ocak (Reflex '65)
4.   Henny Boxman / Gerard Wessels (Kampenion)
5.   Patrick Band / Peter ten Hove (NTC Leogang)
 
Dubbel Klasse G - Poule 4 - Tafel 43+44
1.   Remco Bosma / Gijs de Vries (Argus)
2.   Johan Ooms / Senno Koops (Delta Impuls / Griffioen)
3.   Mariëlle Oudendorp / Edward Visser (NTC Leogang)
4.   Simone Pander / Jiska Kingma (Buitenpost)
5.   Albert Koops / Linda ten Vaanholt (Reflex '65)
 
Dubbel Klasse H - Finalepoule - Tafel 15+16
1.   Annemiek ten Caat / Marnick Jansen (recr. Idéfix / REGA)
2.   Jacob Bos / Tryntsje van Ommen (Buitenpost / Delta Impuls)
3.   Nico Drost / Ben Vos (Staphorst)
4.   Rob Boudestein / Henk Coree (Reflex '65 / recr. Dedemsvaart)

Woensdag 1 mei 2019 om 17.00 uur
Inschrijving voor Bos Bedden Open Kampioenschappen van Avereest 2019 geopend

100%
bereikt
op 3 aug

Op zaterdag 31 augustus 2019 organiseert tafeltennisvereniging Dedemsvaart de 51e editie van de Kampioenschappen van Avereest. De organisatie heeft de inschrijfperiode thans voor verenigingen en eigen leden geopend. Ook recreanten kunnen zich inschrijven. In de bijlages (onderaan dit bericht) staat alle benodigde informatie van het toernooi van 2019.

Voor wat betreft de opzet van het toernooi is het streven ook dit jaar om jeugd, geboren in 2002 of later, in te delen zo veel als mogelijk op ELO-rating. Wij hebben hiervoor grenzen ter indicatie bepaald, maar we zullen hier flexibel mee omgaan als het aantal deelnemers in een bepaalde categorie hiertoe aanleiding geeft. Voor de hoogste categorie (A-klasse) dient een deelnemer minimaal 650 punten te hebben. Voor de gevorderde jeugd (B-klasse) mag een rating niet hoger dan 700 punten zijn en geldt een minimum van 350 punten. De beginnende jeugd (C-klasse), ook zij die Table Stars competitie spelen, mag maximaal 400 punten hebben. Kortom, er is sprake van enige overlap.

Attentie voor beginners/ouders: dit is een dagvullend toernooi.
Aanvang 9.00 uur, einde tussen 17.30-18.30 uur!

Bij de senioren is een klasse aan de onderkant toegevoegd en wordt er weer op licentie ingedeeld. Senioren zijn alle deelnemers geboren in 2001 of eerder. Het staat iedere deelnemer vrij op te geven voor een hogere categorie. Bij sluiting wordt per geval bekeken of er ruimte is voor het verzoek. De inschrijftermijn loopt tot en met uiterlijk vrijdag 9 augustus 2019. Let op dat dit een week korter is dan voorgaande edities. Wij adviseren contactpersonen tijdig hun deelnemers op te geven, al dan niet middels een voorlopige aanmelding.

Ook dit jaar wordt het toernooi mede mogelijk gemaakt door toernooisponsor Bos Bedden en staat TT-Promotions wederom met een uitgebreide stand op de Avereester! Mocht u meteen al met nieuw materiaal willen spelen, neem dan een kijkje op http://www.ttpromotions.nl/ en bestel via de site of mail. Voor aanvang van het toernooi bent u dan in het bezit van uw nieuwe materiaal. Anne en Stan Vlieg namens TT-Promotions zien u graag 31 augustus in Dedemsvaart!

 

Voor vragen over het toernooi kunt u terecht bij de organisatie, per e-mail kva@ttvdedemsvaart.nl.

Downloads
- Flyer
- Aandachtspunten
- Convocatie
- Inschrijfformulier

Klik hier of Klik hier voor een impressie van vorige twee jaren, met foto's en een mooie video van Dedemsvaart in Beeld.

Donderdag 11 juli 2019 om 14.30 uur
Seizoen 2018-2019 afgesloten met boerengolf

Woensdag 10 juli was het weer tijd voor de jaarlijkse afsluitingsactiviteit van TTV Dedemsvaart: boerengolf. Dit jaar een behoorlijke grote opkomst!

Na het openingswoord van Stefan de Olde werden de in totaal 16 deelnemers, bestaande uit tafeltennissers, darters en aanverwante personen, verdeeld over 4 groepen. Daarna gingen de groepen 1 en 3 en de groepen 2 en 4 met elkaar de strijd aan, waarbij alle trucjes uit de kast werden gehaald om de tegenstander maar zoveel mogelijk te hinderen.

Uiteindelijk resulteerde dit in een overwinning voor groep 3 bestaande uit Rien, Annet, Eric en Annet.

Meer foto's op ons facebookkanaal.

Het nieuwe seizoen begint op dinsdag 20 augustus vanaf 18.00 uur in de gymzaal aan de Buizerdweg.

Zaterdag 8 juni 2019 om 12.00 uur
Sport Overdag sluit seizoen af met Chinees

De groep Sport Overdag had woensdagmiddag 29 mei jl. als afsluiting van het seizoen een gezellig etentje in ons clubhuis.

De groep Sport Overdag bestaat nu ongeveer 16 jaar en heeft voornamelijk leden die 55+ zijn en niet op regelmatige basis aan andere activiteiten van de vereniging deelnemen. De trainingen worden verzorgd door Jan Uythof. Foto's Dickson Chung.

Woensdag 5 juni 2019 om 22.00 uur
TTV Dedemsvaart levert een Nederlands Kampioene!

Zaterdag 1 juni 2019 werd er in het Topsportcentrum in Rotterdam de Nederlandse Kampioenschappen Paratafeltennis georganiseerd. De organisatie was in handen van Saskia Meijer (Alexandria '66), Andre de Knegt en Sven Monshouwer (Taverzo). Namens TTV Alexandria '66 organiseerden zij dit voor de derde keer in Rotterdam met medewerking van de Nederlandse Tafeltennis Bond en de Dirk Kuyt Foundation.

Het toernooi werd gespeeld in verschillende klassen: rolstoelklassen, lopers klassen en 1 klasse schuiftafeltennis. Onze spelers Mariëlle Boers en Jimmy de Boer speelden beiden mee in de K5 klasse. Mariëlle speelde in de categorie rolstoelers. Samen met Alma van Gils van de tafeltennisvereniging GSVA uit Amersfoort pakte Mariëlle de 1e prijs in het dubbelspel. Daarmee mogen zij zich Nederlands Kampioen noemen in de rolstoelcategorie.

Voor TTV Dedemsvaart voldoende reden om Mariëlle even extra in het zonnetje te zetten. Tussen de trainingen door werd ze door onze voorzitster Annet Sieljes gefeliciteerd en kreeg ze namens de vereniging een bloemetje uitgereikt. Natuurlijk had ze haar medaille bij zich en deze konden de leden nog even van dichtbij bewonderen. Mariëlle, nogmaals van harte gefeliciteerd met deze topprestatie.

Archief mededelingen

Juli 2019 | Augustus 2019
Januari 2019 | Februari 2019 | Maart 2019 | April 2019 | Mei 2019 | Juni 2019
Juli 2018 | Augustus 2018 | September 2018 | Oktober 2018 | November 2018 | December 2018
Januari 2018 | Februari 2018 | Maart 2018 | April 2018 | Mei 2018 | Juni 2018